Company Logo

Ποδόσφαιρο

Πληροφορίες Τμήματος Ποδοσφαίρου

Οι προπονήσεις του τμήματος ποδοσφάιρου πραγματοποιούνται στα βοηθητικά γήπεδα του Απόλλωνα τα οποία βρίσκονται ακριβώς δίπλα από το κεντρικό στάδιο και τα οποία είναι απο χόρτο και όχι απο πλαστικό. 

Ανακοινώσεις - Νέα

ΑΓΩΝΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 29-30 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 29 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ(22η αγωνιστική)

-----------------------------------------------------

Αγροτικός Αστέρας - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:ΚΟΓΙΑΣ

ΝΕΩΝ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 – ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
-------------------------------------------------------
Απόλλων Καλαμαριάς – Μαραθώνας
Γηπ: Μ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00
Α’ Βοηθ: Ελ Αμίν Ζουχίρ

ΠΑΙΔΩΝ ΕΙΔ.ΒΑΘΜ. (9-16) (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Εθνικός Πυλαίας - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:ΚΙΛΜΠΑΣΑΝΗΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 Β ΦΑΣΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
Απόλλων Καλαμαριάς - Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) - ώρα:13.30

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9 Χ 9 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (Νοκ αουτ αγώνες)
-----------------------------------------------------------
ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ
Ποσειδών Μηχανιώνας – Απόλλων Καλαμαριάς – ώρα: 11.30

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014




ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

3ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – 9η Αγωνιστική

Απολ. Καλαμαριάς – Μ. Αλέξανδρος 2 – ώρα: 11.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

3ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – 9η Αγωνιστική

Απολ. Καλαμαριάς – Ποσειδών Καλαμαριάς – ώρα: 10.00

ΚΕΝΤΡΟ ΜΠΑΜΠΙΝΙ
1Ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ – 19η Αγωνιστικη

ΡΕΠΟ: Απόλλων Καλαμαριάς

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΠΟΔΡΟΥ 15-16 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 15 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ(Αγώνες από αναβολή)

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:12.30
- Α'Βοήθ.:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ - Β ΦΑΣΗ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Κεραυνός Κολχικού - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο:Κολχικού - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Παπαδοπούλου Αθηνά

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11 Χ 11   4ος ΟΜΙΛΟΣ


Απόλλων Καλαμαριάς – Μπέμπηδες 2000 (1)
Γηπ: ΤΕΦΑΑ 2 – ώρα: 09.00
Α΄Βοηθ: Μπαλίκος Νίκος

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 16 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ


3ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – 7η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριας – Αριστοτέλης – ώρα: 10.00 –

Α’ Βοηθ: Μάρκου Κωνσταντίνος

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

3ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – 7η αγωνιστική
 Μ. Αλέξανδρος 2 – Απόλλων καλαμαριάς – ώρα: 11.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙ

1ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΦΟΙΝΙΚΑ – 7η αγωνιστική
 Απόλλων Καλαμαριάς – Γερμανική Ακαδ. Ποδ/ρου – ώρα: 11.30
 
 

ΑΓΩΝΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΠΟΔΡΟΥ 22 & 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 22 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ(18η αγωνιστική)

------------------------------------------------------------

Ερμής Καλαμαριάς - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ - Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------------
Απόλλων Καλαμαριάς - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Βαλσαμίδης Χαράλαμπος

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ)(18η αγωνιστική)

------------------------------------------------------------

Αχιλλέας Τριανδρίας - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:09.30
- Α'Βοήθ.:Κελεσίδου Μαντλέν

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------------

Γερμ/κή Ακαδ. Ποδ/ρου – Απόλλων Καλαμ.
Γηπ: Αγ. Γεωργίου – ώρα: 12.00
Α’ Βοηθ: Πανδέρη

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ)(18η αγωνιστική)

--------------------------------------------------------------

Απόλλων Καλαμαριάς - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο:ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Ελ Αμίν Ζουχίρ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014


ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – 5η Αγωνιστικη

---------------------------------------------------------------

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΕΠ Ηρακλής 1908 – ώρα: 09.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

--------------------------------------------------------------

3ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – 5η Αγωνιστική

Απόλλων Καλαμαριάς – Αγ, γεώργιος Ν. Κρήνης – ώρα: 12.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙ

---------------------------------------------------------------
1ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΕΡΜΑΝΙΔΗΣ – 15η Αγωνιστική

ΡΕΠΟ: Απόλλων Καλαμαριας

AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 11 & 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014

ΝΕΩΝ 1997 :  ΡΕΠΟ

ΝΕΩΝ 1998 : ΑΠΟΛΛΩΝ  - ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ                      5-1

ΠΑΙΔΩΝ :      ΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΘΝ ΠΥΛΑΙΑΣ                     3-6                
 
ΠΑΙΔΩΝ :      ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΚΑΔ ΚΑΛΙΚΡΑΤΕΙΑ          2-3

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ                          2-3

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ :  ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ                      1-0

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ: ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΠΥΡΣΟ                                   2-2

ΤΖΟΥΝΙΟΡ :  ΑΠΟΛΛΩΝ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ                         3-2

ΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ –  ΤΡΙΓΛΙΑ                                    2-2

ΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΟΚ                                         2-2

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ – ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ        0-1        

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    4-1

ΜΠΑΜΠΙΝΙ : ΡΕΠΟ

ΜΠΑΜΠΙΝΙ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΕΘΝΙΚΟ ΠΥΛΑΙΑΣ                  1-3

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 14-15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΝΕΩΝ 1997 : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ   1-2

ΝΕΩΝ 1998 :

ΠΑΙΔΩΝ :      ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΟΝΕ                        4-3                 
 
ΠΑΙΔΩΝ :      ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ               0-3

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ             5-1

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ : ΡΕΠΟ                        

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ: ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ                  5-3

   
ΤΖΟΥΝΙΟΡ :  ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ              4-2

ΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ                    1-0

ΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ               3-3

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ         7-0        

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ 1908          3-2

ΜΠΑΜΠΙΝΙ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΤΑΓΑΡΑΔΕΣ                    1-3

ΜΠΑΜΠΙΝΙ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΕΩΡΩΝ         5-3

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 7&8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013

ΝΕΩΝ 1997 : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ      ΑΝΑΒΟΛΗ

ΝΕΩΝ 1998 : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΑΝΑΤΟΥΛΙΔΗΣ           1-0

ΠΑΙΔΩΝ :      ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΣ ΑΡΗΣ                    
 
ΠΑΙΔΩΝ :      ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ                1-4

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΠΑΟΚ                        0-2

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ      0-3                          

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ: ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ                  3-0

   
ΤΖΟΥΝΙΟΡ :  ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                9-0

ΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΟΚ                            3-3

ΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ               1-2

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ          5-1          

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ :  ΡΕΠΟ

ΜΠΑΜΠΙΝΙ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ    5-2

ΜΠΑΜΠΙΝΙ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ     5-4

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 30/11 & 1-12

ΝΕΩΝ 1997 : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΗΣ                          2-2

ΝΕΩΝ 1998 : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    2-4

ΠΑΙΔΩΝ :      ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ  3-1

ΠΑΙΔΩΝ :      ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΙΚΡΑΣ       1-6 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΚΑΔ       7-0

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ    3-4                        

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ: ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ                  3-0

   
ΤΖΟΥΝΙΟΡ :   ΡΕΠΟ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ      7-1

ΤΖΟΥΝΙΟΡ :  ΡΕΠΟ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ         5-2 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ  ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠ          4-2

ΜΠΑΜΠΙΝΙ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΦΟΙΝΙΚΑΣ                    1-6

ΜΠΑΜΠΙΝΙ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΠΑΟΚ                          0-6

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 23-24- / 11 / 2013

ΝΕΩΝ 1997 : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΧΙΛ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ         3-0

ΝΕΩΝ 1998 : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔ      8-0

ΠΑΙΔΩΝ :      ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ                2-1

ΠΑΙΔΩΝ :      ΑΠΟΛΛΩΝ - ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ       1-2

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΗΡΑΚΛΗΣ                 10-1

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΕΜΗΣ ΚΑΛΡΙΑΣ          3-2                         

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ: ΑΠΟΛΛΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ                 12-0


ΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ -   ΑΡΗΣ                         0-6

ΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ                     4-2

ΤΖΟΥΝΙΟΡ :  ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔ        2-3

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΤΡΟΜ ΤΡΙΑΔΙΟΥ   1-3

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ  ΑΠΟΛΛΩΝ - REAL TEAM    ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ 

ΜΠΑΜΠΙΝΙ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ                    4-4

ΜΠΑΜΠΙΝΙ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ              0-2

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 16 & 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013

ΝΕΩΝ 1997 : ΑΠΟΛΛΩΝ - EΡΜΗΣ  ΚΑΛ                 2-3

ΝΕΩΝ 1998 :  ΡΕΠΟ

ΠΑΙΔΩΝ :      ΑΠΟΛΛΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ                    2-2

ΠΑΙΔΩΝ :      ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ             0-0

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΠΑΟΝΕ                      4-0

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΠΑΟΔ                        2-3

ΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ -   ΑΕΝ ΚΡΗΝΗ                 1-1

ΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ-    ΠΑΟΝΕ                        2-0

ΤΖΟΥΝΙΟΡ :  ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ                 1-7

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ΜΙΚΡΑΣ   3-3

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ:  ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΗΣ                       0-8  

ΜΠΑΜΠΙΝΙ : ΑΠΟΛΛΩΝ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ              4-5

 

ΜΠΑΜΠΙΝΙ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ              0-2 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 9-10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΝΕΩΝ 1998 : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ             2-0

ΝΕΩΝ 1997 : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ                 2-3

ΠΑΙΔΩΝ :      ΡΕΠΟ

ΠΑΙΔΩΝ :      ΡΕΠΟ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ              4-0

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΑΛΑΚΟΠΗ ΠΥΛ          12-0

ΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ -   ΤΡΙΓΛΙΑ                       2-6

ΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ-  ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ      4-1

ΤΖΟΥΝΙΟΡ :    ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ       0-4

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ:  ΑΠΟΛΛΩΝ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ           2-4  

ΜΠΑΜΠΙΝΙ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΟΔ                                2-6

 

Ακολουθείστε μας




Copyright © 2012 - All Rights Reserved - Developed by DigiLab - Login